HAKKIMIZDA

 

Pierre Cardin


Markanın kurucusu Monsieur Cardin, tüm zamanların en büyük moda impatorluklarından birini kurdu. İleri görüşlü, hırslı, keşfedici ve becerikli bu adam bugün, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul ediliyor.

Pierre Cardin, İtalyan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailesi çiftçi olan küçük Pierre'in çok daha büyük hayalleri vardı. İşte bu nedenle çiftçilik yapmak istemeyerek, henüz 14 yaşındayken Saint-Etienne'de ünlü bir terzinin yanına çırak olarak girdi. Çalışmaktan yorulmayan genç terzi, 1944'te La Paix'deki modaevinde işe başladı. Zamanın tartışmasız en büyük Fransız modaevi olan Christian Dior'un baş terzisi olmasını sağlayacak mesleki bilgi ve deneyimi orada edindi. Bir moda imparatoru olarak anılmasına rağmen "yaşamı boyunca en iyi bildiği şeyin kendi elleriyle çizmek, kesmek ve dikmek" olduğunu söyleyen Cardin, yaşına rağmen var gücüyle üretmeye devam ediyor.

Bugün itibariyle Pierre Cardin markası, tam 140 ülkede 900 farklı ürün lisansıyla en çok kabul gören ticari marka olarak kabul edilmektedir.

Pierre Cardin çorapları artık Türkiye'de!

Pierre Cardin bayan çorapları şıklığı ve zerafetiyle, seçkin ve kendini farklı hissetmek isteyen Türk tüketicilerinin hizmetine sunulmuştur. Tüm  modaya yön verebilen, kalite ve hizmet standartı en üst seviyede bulunan Pierre Cardin çorapları, 2009 yılı Ocak ayından itibaren, bayan çorap ve çocuk çorap çeşitleriyle tüm seçkin mağazalarda yerlerini almaya başlamıştır.

Pierre Cardin bayan çorapları üç farklı kategoride tüketime sunulmuştur:

Klasik külotlu çoraplar ve pantolon çorapları;
Alışıla gelmiş, tüm bayanların günlük yaşamlarında kullandıkları, yünlü, pamuklu, likralı ve naylon ipten üretilmiş olan güncel ve moda renklerden oluşan, yüksek kalite standartlarına sahip, külotlu ve pantolon çoraplarıdır.
Pierre Cardin moda koleksiyonu çoraplar;
Sürekli güncel modayı yansıtan çizgi ve tasarımlarıyla, renk ve desen konusunda modaya yön veren tasarım uzmanlarının titiz çalışmaları sonucu meydana gelen geniş bir yelpazeden oluşan külotlu ve pantolon çoraplarından oluşmaktadır.
Pierre Cardin sağlık serisi çorapları;
Konusunda uzman doktorlar tarafından kontrolleri yapılarak, yararları tespit edilmiş olan ve kullanılması önerilen, rahatlatıcı ve dinlendirici masaj yapma özelliğine sahip külotlu ve pantolon çoraplarından oluşan seridir.
Pierre Cardin Çocuk Çorapları çocuk modasına yön vermek için artık Türkiye'de!

Pierre Cardin çocuk çorapları aradığınız, beklediğiniz, umduğunuz, tüm detaylardaki inceliği ile ve, çocuklarımızın küçük dünyalarına renk katan Pierre Cardin şıklığını, artık Türk halkının hizmetine ve kullanımına sunmuş bulunmaktadır.

Avrupa Networking Markaları

Toplam Kalite Anlayışı prensipleri doğrultusunda, marka ayrıştırmasına giderek, sosyo-ekonomik olarak; giyim ve hayat tarzı, zevkleri, alımgüçleri doğrultusunda hedef kitlelerimizin farklı taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek üzere 2 marka yarattık.

Pierre Cardin

Pierre Cardin bayan çorapları şıklığı ve zerafetiyle, seçkin ve kendini farklı hissetmek isteyen Türk tüketicilerinin hizmetine sunulmuştur. Tüm  modaya yön verebilen, kalite ve hizmet standartı en üst seviyede bulunan Pierre Cardin çorapları, 2009 yılı Ocak ayından itibaren, bayan çorap ve çocuk çorap çeşitleriyle tüm seçkin mağazalarda yerlerini almaya başlamıştır.

Pierre Cardin çocuk çorapları aradığınız, beklediğiniz, umduğunuz, tüm detaylardaki inceliği ile ve, çocuklarımızın küçük dünyalarına renk katan Pierre Cardin şıklığını, artık Türk halkının hizmetine ve kullanımına sunmuş bulunmaktadır. Pierre Cardin çocuk çorapları Şubat 2009 tarihi itibariyle tüm seçkin mağazalardan temin edilebilir.

Miorre

Uygun fiyatları, kalitesi ve geniş moda koleksiyonu ile Miorre, çıktıgı ilk günden itibaren, ince çorap ve iç çamaşırında, bayanların gözde markası haline geldi. Miorre erkek çamaşırları da gerek uygun fiyatları ve kalitesi, gerekse geniş ürün yelpazesi ve renk seçeneği ile kısa sürede kalpleri fethetti.